Jump to content
godsgames.eu

100gram

Mix Administrator
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

100gram last won the day on November 20 2018

100gram had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About 100gram

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 100gram

  Aš nesuprantu tu juk adminas? Paimk ir užbanink serve būdamas, kam tos temos?
 2. 100gram

  Faktas, kad nauju steam apeini baną, o ban apėjimas draudžiamas, jei nepildei jokio unban'o, o pasiteisinimas, kad "nepildžiau, nes galvojau nežaisiu" netinka. Admin'ai pamatę tave banins, sekmės.
 3. 100gram

  Apie žmogaus sampratą moko humanitariniai mokslai, o aš, deja, studijuoju tiksliuosius. Aš tik paaiškinau, ko jis siekė su kitu steam'u, o kaip jūs vertinat tai jūsų reikalas:D viskas ok išsiaiškinot, kas jis, db galit ramiai žaist
 4. 100gram

  Čia jis jum nori parodyt, kad jūs aklai pasitikit senu ir žinomu žmogum. Naujus žmones baninat, nors jie pašaudo, nes naudojat tą logiką "naujokas negali taip šaudyt". Šiuo atveju jis rodo, kad nesikabinėtum su tokia priežastim:D
 5. 100gram

  Pakurkit movie tada, nes kiek esu prieš jį žaidęs nei karto neužkliuvo. Visi tiek su juo ir tiek prieš jį žaidžia ir nei vienas niekad nesiskundė, o kad pradėjo koks botukas bumbėt, ką jis čia šaudo, ir visi jam iš paskos atkartojo, nes reikia pritapt prie šaikos, tai ne priežastis ir dabar kabinėtis. Su awp išvis neverta vietų sulėtintai žiūrėt, nes judesiai su awp grynai reakcijos ir pelės pasukimo reikalas. Aš pvz irgi per c duris žiūrėdamas į priešą greit pasuku taikini į jį, tai pažiūrėję demo sakysit triggeris?:D čia tokie estetiniai dalykai, kurių jūs ir savo demo rasit, jeigu pažiūrėsit. Spotus irgi ne visada tuos pačius tikrinu, reik ir žiūrėt pagal tai, kaip kiti juda ir žaidžia, kokiuose spot pastoviai būna ir pnš. O kiek matau nei vienas čia apart uneeko nei demo žiūrėjo, nei pasakė, kad kodas ar išvis įtartinas, so. Neturit realios priežasties užbanint apart savo nuojautos, kuri tikrai abejoju ar pas jus teisinga, nes ne kartą su savo nuojauta pribaninot nekaltų žaidėjų ir po to tuos banus nuėmėt (gvidui)
 6. 100gram

  Demo nežiūrėjau tai tik pakomentuoju dėl sakinio, kad žmonėm prieš jį neįdomu žaist. Tai labai durnai skamba. Jei žmogus jaučia žaidimą, tiek metų prie jo praleidęs ir pnš, ir jį banint tik dėl to, nes žmonėm prieš jį neįdomu žaist, tai sori, bet nu žiauriai absurdiškai skamba:D Gerai žaidžia, tai negali čia žaist??
 7. 100gram

  Kodėl tu iš savo accounto, kuriuo pildai unban rašai, kad "ką JIS parašė" :DD biški pamiršai accountus persijungt ane?
 8. 100gram

  Kodėl tu angliškai rašai, jei serve šneki lietuviškai:D
 9. 100gram

  Iš balso, atsiradimo iškart, kai jis gavo baną ir naujo steam pamačiau, kad būsi tas pats thenotoriousone. Nežinau kodėl savaitę kėlei įrodymus, bet jei viską patikrinę pagr. adminai pasakys, kad tu ne tas pats, tai atsiprašysiu už savo klaidą:)
 10. 100gram

  Jeigu tu 100 kartų kėlęs esi wg, tai reiškia puikiai žinai, jog jį reik daryt iškart ir neišjungus cs. To pasekoje galima daryt išvadą, jog cs išjungei ne dėl to, kad "galvojai eisiu miegot", o dėl to, kad jau būtų kažką radę, kadangi praeitus kartus wg darydavai neišjungęs nieko. Tiek daug "patirties" turėdamas nu tikrai turėjai suprast, kad dėl wg laikų prie tavęs prisikabins:))
 11. 100gram

  + nieks nieko neminėjo apie aimlocką, o tu iškart pradėjai gintis ir prikišinėt aimlocką, reiškia žinai nuo ko tau gintis reik;)
 12. 100gram

  Ir taip matos, kad šaudo šone galvos, pričiom tas slowmotion? Niekas nešaudo šalia ir pataiko į galvą, nemalk šūdo, aiškiai matosi, kad su aimlocku žaidi:)
 13. 100gram

  Sake labai piktas buvo ir be nuotaikos, tai dėl to suveikė emocijos
 14. 100gram

  Užbanino sakė grynai dėl to, nes gavosi taškų buginimas/vengimas už pralaimėjimą. Jų negauni išėjęs anksčiau, ko pasekoje gavai baną už leave
 15. 100gram

  Dar ne tokių šūdų pataikei tam matche + tavo userconfige rodo, jog yra 2 eilutes aliasų + pagautas su modintais skinais. Pas kirma negalėtum vien dėl skinų lošt
×