Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  
duell

Administratorių 7-osios taisyklės pataisos

Recommended Posts

Malonu matyti, kad kai manęs kartais nėra, mano draugai intensyvia dirba. Šaunuoliai vaikučiai!

O šiaip apibendrinant, visą šitą politinį marazmą, sukursiu atskirą taisyklę, o gal labiau patobulinsiu esamą administratorių taisyklę numeris 7 savo iniciatyva, kuri gins paprastų piliečių teises prieš administratorius. Šiuo metu egzistuoja tendencija, kad administratorius gali iškart baninti žaidėją, neduodant jam jokio laiko grįžti į serverį. Yra žmogiškasis faktorius, galbūt tikrai žaidėjas gavo "flood spam" consolėje ir jį išmete dėl overex... ir t.t. galbūt pas pilietį yra "WinXP", ko pasekoje jam "lūžta", "kimba" žaidimas, o gal šiaip, prisirašęs negerų programų, kurios pastrigdiną patį kompiuterį. Taigi grįžtant apie žmogiškuosius išteklius verta paminėti, kad visi administratoriai ir mūsų gerb. Valdybos Pirmininkas turėtų atsižvelgti į užsimintas pastabas ir suteikti bent 2 ar 3 "roundus" žaidėjui grįžti atgal į žaidimą, juk nutinka visko visiems.

Taigi koreguojant šia pataisa Administratorių taisyklę, norėčiau pateikti pasiūlymą, kad kiekvienas administratorius suteiktų tam tikrą laiko limitą ~5 minutes (apie 2-3 roundai) žaidėjui grįžti atgal į žaidimą.

Taip pat norėčiau priminti gerb. kolegos ir Valdybos Pirmininke, kad kiekvienas administratorius turėtų daryti "ss" kaip įrodymą, bet pastaruoju metu mes tai pasigendame.

Šiuo metu egzistuojanti taisyklė yra:

7. Administratoriai dėdami baną už leave turi įsitikinti, kad tikrai žmogus „leavino“. Atsidaryti konsole ir patikrinti ar „timeout“ ar „dropped“. Padaryti "ss" kaip įrodymą arba nukopijuoti konsolės informaciją ir ją išsisaugoti.

Taisyklės nesilaikymas: administratoriai turi visada pasižiūrėti konsolės informaciją ir ją išsisaugoti, kad veliau nebūtų nusiskundimų dėl netinkamų ar neteisėtų reasonų.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×