Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Atejo zaidejas vidury map'o i musu komanda. Priesu komandoj buvo Melyodaz. Po keliu round paprase wg. Zaidejas parase, kad ikels. Tik game pasibaige iskart perma ban uzdejo. Paklausiau kodel nedave laiko ikelt? "O man pohui" :D Adminu ir taip netruksta, gal reiktu sumazint tokiu "man pohui, darau ka noriu" skaiciu?

By the way, taisyklese parasyta, kad jei neesi 100% tikras, tai banini 5 dienom, o ne perma kaip uzbanino.

Nesiparink, buvau tuo tikras ;) nes pamaciau jo sena wg :) ir be to jis zaide nuo pat pradziu, tik paskui padare rr ir kazkaip ispudingai pradejo saudyti :)

Tai kad ne nuo pradziu, jis atejo ~6 round'a. Gal gali jo wg?

geri pas tave draugeliai zaidejai atraja, su vac banais, wg raudoni, dar puoli gint, kad ziurejai ir svarus tipo, pats is kazkur isdyges nenustebsiu jei ir tave greit pagaus

40 minutes ago, prSt_skLnzO said:

Jis buvo su tan nicku kazkokiu, paskui ji pasikeite :)
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1472786

Atrodo tikrai itartinai, galbut ir pajunges kazka :) . Tema vistiek lieka, "man poxui, darau ka noriu" neturi but atsakymas, kai paklausia legit klausimo

Is kur tu cia istraukei, ta "man poxui, darau ka noriu".
As sakiau, Man poxui, ikels i svetaine viska :)

Ir prie to pacio, zaidejas nieko man neatsake ;) Tu uz ji atsakei :)

4 minutes ago, prSt_skLnzO said:

Ir prie to pacio, zaidejas nieko man neatsake ;) Tu uz ji atsakei :)

Taip, team chate parase okey, tai parasiau i all chat, kad ikels.

Anyways nenusukam i lankas, tema apie poxuizma

Na suprasciau jeigu buciau banines be priezasties, tada taip tu cia kazka galetum irodyneti, bet dabar nematau prasmes su tavim daugiau susirasyneti sita tema.
Good luck )

2 minutes ago, prSt_skLnzO said:

Na suprasciau jeigu buciau banines be priezasties, tada taip tu cia kazka galetum irodyneti, bet dabar nematau prasmes su tavim daugiau susirasyneti sita tema.
Good luck )

Nesakau, kad blogai padarei, jog uzbaninai. Tema apie tai, kad nesugebi paprastai atsakyti i elementaru klausima. Uzbanint bet kas gali, prasukt mixa irgi 90% mokes, o tie kam ne "poxui" 10%, i kuriuos tu nepatenki. 

Kad poxuistiskai tau atsakau zodziu, nereiskia, kad mano veiksmai irgi bus poxuistiski )

27 minutes ago, prSt_skLnzO said:

Is kur tu cia istraukei, ta "man poxui, darau ka noriu".
As sakiau, Man poxui, ikels i svetaine viska :)

Tik nereikia :D  

- Kodel uzbaninai, rase, kad ikels?

- Ikels i svetaine viska

- Galejai palaukt, dabar zaisti negales, kol visko nepaziuresi.

- Man pohui

Kitais zodziais "man pohui, darau ka noriu"

Paprasiau wg, dar nebuvau uztikrintas tuo, kad jis cytas. Veliau suzaidem dar daugiau roundu ir pasidare viskas aisku, kad jis cytina ir tiek, nemaciau prasmes laukti jo wg. Tai nusprendziau uzbaninti ir viska paziureti kartu wg, demo, ss. O tau atsakiau taip, kad atsipistum, viskas aisku?

Just now, prSt_skLnzO said:

Paprasiau wg, dar nebuvau uztikrintas tuo, kad jis cytas. Veliau suzaidem dar daugiau roundu ir pasidare viskas aisku, kad jis cytina ir tiek, nemaciau prasmes laukti jo wg. Tai nusprendziau uzbaninti ir viska paziureti kartu wg, demo, ss. O tau atsakiau taip, kad atsipistum, viskas aisku?

Viskas aisku, atsipisu, nes tau pohui. 

Taip, man ant taves poxui :)

Kas juokingiausia Atraja tu pats turi active ban'a godgameuose, gal gali paaiskinti kaip zaidi cia? http://www.godsgames.eu/amxbans/ban_list.php?bid=1275

12 minutes ago, mvv said:

Kas juokingiausia Atraja tu pats turi active ban'a godgameuose, gal gali paaiskinti kaip zaidi cia? http://www.godsgames.eu/amxbans/ban_list.php?bid=1275

Pasikeite steama ir toliau kapoja, nes banas ant steam ID :D ir dar ziuriu mano banas, nenustebciau kad bus koks kodas, nes unban anketos kaip ir nepamenu jos :)

1 minute ago, - bTp | Direktorius said:

Pasikeite steama ir toliau kapoja, nes banas ant steam ID :D ir dar ziuriu mano banas, nenustebciau kad bus koks kodas, nes unban anketos kaip ir nepamenu jos :)

Gali buti :)

Just now, mvv said:

Gali buti :)

Nes sprendziant is BKT parasymo apie jo draugus su vac banais, ir dabar pats perziurejau wargoda tai bus nejasnas cia pats sitas vaikinas manyciau :)

12 hours ago, - bTp | Direktorius said:

Nes sprendziant is BKT parasymo apie jo draugus su vac banais, ir dabar pats perziurejau wargoda tai bus nejasnas cia pats sitas vaikinas manyciau :)

BKT parase nepagalvojes, nei jis draugas man nei ka. Su VAC banais neturiu drauguose. Banas buvo del to, kad paprase ikelt wg, paklausiau, kas tas wg ir gavau perma bana (nors tada legit pirma kart girdejau toki dalyka). Nepildziau formos, nes neplanavau daugiau zaist, kai tokias pievas adminai dare ^^

Bet kokiu atveju nuklydot nuo temos. Atidarykit kita tema, o cia apie tai kas pavadinime

dabar kazka burti pradejai tu cia, va tavo draugas kuri vakar laidavai ir buvai isitikines, kad nera kodas https://steamcommunity.com/id/6152002/, viska vakar perziurejau pas ji, raudoni wg, vac banas, ir tu steamo drauguose buvai jo, o siandien po tavo sito posto, kad neturi draugu su vac banais ir t.t., pirma mintis sove - nueiti prachekinti tavo to draugelio kuri gynei steama, ir akurat jau istrynes tu ji is draugu : D, tai kaip cia tave suprast

6 minutes ago, bkt said:

dabar kazka burti pradejai tu cia, va tavo draugas kuri vakar laidavai ir buvai isitikines, kad nera kodas https://steamcommunity.com/id/6152002/, viska vakar perziurejau pas ji, raudoni wg, vac banas, ir tu steamo drauguose buvai jo, o siandien po tavo sito posto, kad neturi draugu su vac banais ir t.t., pirma mintis sove - nueiti prachekinti tavo to draugelio kuri gynei steama, ir akurat jau istrynes tu ji is draugu : D, tai kaip cia tave suprast

:D Smagu, kad gyveni savo isivaizduojamam pasauly, bet dar kart pakartosiu as to zmogaus nezinau ir man jis neidomus tbh. As ji pridejau i draugus iskart po bano, kad paklausciau ar cytino ir kad duotu main acc linka. Main acc linko neisejo isgaut, bet parase, kad dar 7 acc turi, numete kodu pavadinima ir linka i youtube kaip atrodo. Va, jeigu idomu 

Jis yra vieno kieto esto group'se, parasysiu jam, kad galetu issibanint ir estu mixuose, jei dar jie zaidzia.

Bet kaip supratau teksto suvokimas nera stiprioji tavo puse, tai dar kart kartoti, kad nereikia off-topic post'u cia bus beprasmiska.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this