Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  
pOLICAJUS

MIKRAFONO PROBLEMA

Recommended Posts

Gal kas susidure su tokia problema, kai paspaudi mikrafono binda pvz "k" uzstringa vaizdas 1-2s? Gal zinot sprendimo budu? 

Tai gal kompas labai levas ir uzlagina kiekvieną karta, nes buna ant 1 karto ir man taip bet poto jau nrml

Naujas pc, negali but. Kazkas negerai yra

Bent man buvo problema su driveriais kazkas tokio gerai nepamenu dabar. Man padejo, tai eini i control panel - sound - communication. Varnele ant do nothing ir spaudi apply ir ok. Kitas dalykas kai ten ieisi pasiziurek playback visus likusius driveriu ikonus daryk disabled. pasilik tik tuos driverius per kuriuos eina garsas pasileidi muzika ir matai. Paskui eini i recording pasidarai ta pati. Ir manau viskas tada turetu susitvarkyti :)

image.png

• Thanks 1

19 hours ago, GodsGames.eu said:

Bent man buvo problema su driveriais kazkas tokio gerai nepamenu dabar. Man padejo, tai eini i control panel - sound - communication. Varnele ant do nothing ir spaudi apply ir ok. Kitas dalykas kai ten ieisi pasiziurek playback visus likusius driveriu ikonus daryk disabled. pasilik tik tuos driverius per kuriuos eina garsas pasileidi muzika ir matai. Paskui eini i recording pasidarai ta pati. Ir manau viskas tada turetu susitvarkyti :)

image.png

Nop, nepadeda

Bandyk gal driverius perasyti tada ir tuo paciu cs perasyti per naujo. Jei nepades tada nelabai isivaizduoju daugiau kas galetu buti.

Man taspats budavo, pries kokius 8 metus, kai kompas buvo medinis, paspausdavai sneket, ir uzkibdavo cesas sekundei kokiai, tai nauja kompa isigijau viskas susitvarke, varijantas tau bandyt draiverius persirasyt. 

On 5/17/2019 at 4:28 PM, pOLICAJUS said:

Naujas pc, negali but. Kazkas negerai yra

Naujas PC gali būti ir už 200 eurų dėžė, nelyginant ką tu nauju vadini, jeigu ten ramų minimaliai vaizdo prasta ar integruota išvis ir t.t.

Pas mane seniau pries updeitą buvo senas alienware tai net ir su 16gb ramų gtx555 1gb strikdavo lygiai taip pat bet po 2-3sekundes kažkur.

Atsinaujinus dėžę, motininę plokštę, vaizdo 4gb, ramų 64gb ta bėda dingo bet aš viską per naują persirašiau, visus draivus ir t.t., sound sistema liko ta pati. Pastebėjau, kad driverių būna skirtingų tai pačiai plokštei garso tad jaučiu tiesiog tinkamą draiverį įsirašiau :):)

Jo ble zaidimas 90 metu ant 8gb ramu ir 2gb vaizdo kortos strigineja. Nera logikos :D

Tam tikri draiveriai tik tinka šitam žaidimui. Sakau 64gb, katras geimas striginėja, aš vienu metu lošiu po 5 geimus praktiškai. ir toks šūdas CS 1.6 strigdavo vien dėl to, kad draiveriai ne tie buvo mano vaizdo plokštei + motininiai plokštei. Bandyk eksperementuoti. Investuosi 6-10val savo laiko ir susirasi, gal ir greičiau.

Man pc reik galingo tai projektams savo įmonės, tau galbūt užteks ir tokio pat bet draiveriai turi būti max suderinamumo su HL CS 1.6