Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  
brazilll

Brazil admin anketa

Recommended Posts

Mix. Administratoriaus anketa:
1. Jūsų tikras vardas: Klaudijus
2. Jūsų slapyvardis (nick): BRAZILLL
3. Jūsų amžius: 22 METAI
4. Jūsų steam id: NE PRIE KOMPO DABAR

5. Administravimo patirtis: 5METAI

6. Ar turite mic: Taip.

8. Parašykite keliais sakiniais, kodėl norite tapti administratoriumi: Daug neissiplesiu, tiesiog esu aktyviausias zaidejas serveryje, o didziausia probllema buna vakare velai, kai yra 12-13 zmoniu serve, o nera kam sukti ir tai jau buvo ne karta ir ne du. 

PRIVALOMOS SĄLYGOS:

1. N-17+ // +

2. TURĖTI MIC. // +

3. Privaloma susipažinti su Forumo taisyklėmis.

4. Privaloma susipažinti su Serverio taisyklėmis.

PATEIKITE RAKTINIUS ŽODŽIUS:

1. Forumo taisyklių raktiniai žodžiai: WH WG BAN

2. Serverių taisyklių raktiniai žodžiai:Nepageidaujami

PATVIRTINIMO IR SUTIKIMO SĄLYGOS:

1. Patvirtinu, kad visa pateikta informacija yra teisinga.

2. Perskaičiau ir susipažinau su forumo bei serverio taisyklėmis, sutinku su GodsGames.eu sąlygomis.

3. Suprantu ir sutinku jeigu mano veiksmai bus neadekvatūs ar neteisingi, kad būsiu baudžiamas ar net pašalintas visam laikui iš GodsGames.eu projekto.

4. Prisiimu visą atsakomybę už savo veiksmus.

Pagarbiai,

brazilll

GodsGames.eu

Už 

Laikyk kietą

P.S UŽ :)

Nu as kolkas susilaikau, bet jei bus daugiau uz, galbut pakeisiu nuomone. Nes seniau vienai dienai buvau uzdejes, tai gavau nusiskundimu is keliu zmoniu :)

+ grybs

As uz :)

Apmastymui: 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198404112122     - 37.157.146.176

https://steamcommunity.com/profiles/76561198448675189     - 37.157.146.176

http://mixai.lt/index.php?threads/unban-brazilll.47/  

Dar 1 jo acc: https://steamcommunity.com/profiles/76561198187053915      - 37.157.146.176

Na ir naujausias acc: https://steamcommunity.com/profiles/76561198801076053     - 37.157.146.176

Tai klausimas,ar tikrai BRAZILLL svarus zaidejas ir gali buti adminu?

Neturejau ka veikt, galvoju pazaisiu detektyva :) 

No bad feelings.

• Thanks 1

Gerule Gie :) Dabar jau ir as pagalvosiu ar jo visam neuzbaninti :) Kita sav bent viena diena prisesiu ir itariu isudisiu bana visam. 

Guest hartex

Adminas turetu buti adekvatus ir nesaliskas, deja, mano nuomone, iki siu savybiu tau toli grazu. Pries.

Del visu ikeltu profiliu gie: kaip jau kazkada sakiau, ne vienas zaidziau cs, ne as ir gavau vac bana, ir vac banas gautas net neiejus i serva, niekas visiskai nieko neprigavo ir nebuvo jokiu irodymu, gavo brolis, dalinomes tuo steamu. Del mixai.lt, banas is oro, demo ten va kur ikele net yra dar, atsisiusk uneekai ir paziurek, ir is vieno suvio, kazkas sugalvojo kad yra kazkoks aim.dll pas mane :DD kai pas mane visa gyvenime yra defaultinis csas, naudoju savo kelis nustatyumus ir daugiau nieko, ir sugalvojo, kad as aimas tikriausiai? :D Banas uzdetas harlemo, kuris yra siame projekte ir neturi nieko pries mane, ir dar kai jo paklausiau, kai pats atejau i sita projekta, jis teige, kad ne jis ten sugalvojo tokia nesamone ir uzbanino, o kad knaisiojasi po kazkokius senus acc, is kur cia ju tiek as net neisivaizduoju, naudojau ta viena, kuris gavo vac del brolio kaltes, bet jis nenaudojo net kodu, o tiesiog per neapdairuma jo, bet cia labai labai senai buvo net detaliu nepamenu. Viskas, ir sitas acc yra kai nusprendziau sugrizt kazkiek i mixus pasaudyt, nes isvis jau net nebelosiau to kaunterio. Toliau, esu tikrintas 10-15 kartu, nieko visiskai nebuvo, viskas svaru, net nei 1 aliaso, demo, ta prasme jei tu priimsi toki sprendima uneekai, banink, tiesiog nei naudojau kazkada, nei naudoju dabar, na manau, kas dabar zaidzia, tai akivaizdu. :D Admino isvis prasau tik del to, kad vakarais ir kartais rytais nera kam sukti, daugiau man nereikia jo del jokiu kitu priezasciu. Del fano komentaro neturiu ka atsakyti, tiesiog sakau nera kad cia troksciau as to admino, tiesiog kai matai kad yra aktyvus zaidejas ir neblogai pasaudantis, tai manau logiska jam duot, kai cia adminus turi tokie zaidejai, kurie nei cia rase, nei dar kazka dare, ir suzaista ziauriai mazai tu mixu, tad manau bent tvarka galetu administracija pakeisti, nes kaip jau minejau pridalinta tiem, kas net nezaidzia. Tai tiek. ir dar, wg,ss ir demo jau net neatsimenu kada manes prase, nes itartinas buvau tik kai atejau i sita projekta ir nieks nezinojo. Sekmes 

Taip pat, tas forumo postas mixuose, ar adekvatus tas adminas ir jo argumentai? :D o ypac tas OVERALL UZ T PUSE ISJUNGE? :D nu ta prasme siknoj razinu galima ieskot visada, tiesiog, atsidaryk jei netingi ta demo, bet siaip, nezinau, apgailetina butu, jeigu toks kaip hartexas zaidzia cia, o brazilas butu uzbanintas perm, as gi tik nugaras nusaunu, tai ta prasme koks as kodas? :D juokinga 

5:15 KILAS MAN TAI GRYNAI KAIP SU TRIGERIU RAMPOJ
7:30 TAIP GRAZIAI VISUS PRIESUS PASIZIUREJAI KUR YRA IR ISAUDEI ;)
8:35 SOVEI Y PILVA BET Y GALVA PATAIKIAI WHUT?
10:25 taip idomiai soviai ta kulka paskutine su dgl tiesiai y enemy
12:25 begi begi y ilga pyst pradejai atsitraukt kai pamatei enemy xd
14:45 jau nebereik nei ct nei kitur tikrint iskart y enemy ziuri xd

OVERALL UZ T PUSE TURBUT ISJUNGE NES DAUGIAU NK NENUSOVE IR Y NUGARAS NET NEPATAIKE ;)

Karočia bus šitaip

fan vs brazilll

2019.06.20 12:15val

Ir Brazilas aka Klaudijus ir Hartex aka pamirsau vardą yra iš Kauno. Gal susimatome ryt visi Sporto salės saloj iš Kauno grūdų pusės toj aikštelėj. Ateisiu aš, Lioxa, MV dar kažką pasikviesim, nufilmuosim kas laimės jūsų tikrąją dvikovą, o lavonu iškart atsikratom paleisdami į Nemuną pasroviui. M? Manau tada bus aišku, kas gereznis ne tik ant bazaro.

:D

Guest hartex

Prie ko čia toks kaip hartexas žaidžia? Kokius įrodymus tu turi prieš mane, Brazilai? Kai siūlau demo žiūrėti atsisakai visada, kai įkeliu, jei užbanina - tai iš tavęs jokio komentaro nebūna. Už manęs užsikabint nerasi nei už ko, žaidžiu visą laiką su tuo pačiu steam'u, VAC'u neturiu ir t.t., kai pats su neaiškia istorija esi. Kam žemintis ir pirkti kelis kart unbanus, jei nekaltas esi. Serve susitaria su Jason, awexais, kad duotų rinktis jam, jog nepaimtų tyčia manęs. Aš tavęs beveik niekad nekalbinu ir neužkliūnu, nes tu man neįdomus kaip žmogus, tačiau iš tavęs per mix nesusilaukt komentaro apie mane neįmanoma. Tai būk tu nors 24/7 aktyvus, bet turėk bent gėdos prašyt admino.

Irodyk, kad kazkas kazka tariasi. Neidomus su tavim mixai ir niekas nenori zaist, nepradek kaltint manes, kad tu nezaidi. Niekam beveik neidomu ir tiek. :) Irodymu pilna, net is tavo kmandos draugu, su kuriais zaisdavai, visi sako, kad tu lane tiek nepasaudydavai nei puses, ka saudai dabar, o ir prase kazkas, kad pafilmuotum viska, nuo dekstopo, nu apie ka tu kalbi fanai:) NEt nerasyk nes tikrai man neidomus tu, o jei tu cia komentuoji ir atrasineji, tai net nedrisk sakyt kad tau neidomus as :D 

O kas cia pirko kokius dar unban? Mane mixuose uzbanino, su issigalvota priezastim, kur is demo nusprende kad yra aim.dll kazkoks apie kuri as net neisivaizdavau nieko, ir nei ruosiausi pirkt unban, nei pirkau, nei kada nors ta darysiu, o patikek, lyst i sita foruma ir ziuret tavo demo? :D gyvenime turiu daug svarbesniu dalyku, nei kad fano demo ziuret, kuris stebuklingai patobulejo. Suprasciau jei visad taip butum saudes, tada taip, axuenas esi zaidejas, dabar nesakau kad tu prastas, tiesiog, nei gerichas, nei as, nei plee nepasaudo taip gerai ir ilgai, kaip tu, nes visiem buna blogesniu dienu, bet tau nebuna, stebuklingai patobulejes esi, su tuo ir sveikinu, zaisk toliau, as tikrai nekontroliuoju tavo zaidimo cia, tiesiog man su tavim zaist neidomu. Sekmes:)

Guest randomas

Senai jasnas hartex. Klaunas dm video ikeles galvoji prasimusi ? Kodinai su eac irce ir cia kodini, ir net numanau kas naudojama nes tas meslas buvo nemazai isplites ypac spece, speco cups zaidimuose ;/ kas del brazil tai as uz jy, nors zmogiskai supilde viska, taip pas jy yra tu acc banuose bet px kam ziuret i praeiti ? Fokusuojam i prieki ir fsio tikrintas daug kart ir demke ne viena ziurejas jo, tai viskas ok. Sekmes brazil o hartex kas netingi galit patikrint gi yra cia kaunieciu nulekit prie zaliakalnio pas jy i svecius ;) peace

ir dar, tarp kitko hartex, nemanau, kad tai ka tu naudoji yra taip lengvai pagaunama, ir nemokama, tikrai. :)

Guest hartex

Kam man tau įrodyt, jei tu pats žinai, kad sakau tiesą, jei kas netiki dėl susitarimų, manau, gie, fajec, prosta gali ir paliūdyt.

Kad niekam beveik neįdomu su manim žaist, tai vėl vienas iš tavo neteisingų teiginių. Tai yra grupelė žmonių, iki 6 asmenų iš, tikriausiai bent 200 godsgames žaidėjų. Na tikrai 3% - 5% auditorijos yra didžioji dauguma.

Iš mano buvusios komandos draugų: faiN, tmR, Drax, elas, hofs žaidžia tik vienintelis Drax CS:GO - jo klausiau, tai jo niekas apie mane nieko neklausė. Į LAN'ą mano komanda buvo patekusi vieną kartą ir aš jame nedalyvavau, kai man buvo 16, nuo LANo vietos(Kauno) gyvenau 300km, todėl nusprendėm, kad už mane žais hofs, kadangi pats labai norėjo ir buvo iš Kauno.

Video nufilmavau.

Tad žodžiu nei vienas tavo teiginys neteisingas, bet dediesi teisuoliu, todėl nei trupučio nesuklydau, kad esi nešališkas ir viską stengiesi žiūrėti per savo mažą, siaurą langelį.

Ir dar kartą kartoju, kad tu neįdomus man kaip žmogus, todėl komentuot, kas susiję su žaidimu ir šiuo serveriu man nedraudžia.

3-5 procentai? zmogau ka tu kalbi, nori as tau surenku is servo maziausiai 20 zmoniu, kuriem neidomu lost su tavim ir kurie nenori lost?  6 zmones sako :D:D 

Guest hartex
1 minute ago, brazilll said:

3-5 procentai? zmogau ka tu kalbi, nori as tau surenku is servo maziausiai 20 zmoniu, kuriem neidomu lost su tavim ir kurie nenori lost?  6 zmones sako :D:D 

Visada prašom, bet ar tai didžioji dauguma? Ir kodėl paskutiniu metu visada skiriama rinktis tiems asmenim, kuriem aš nepatinku, jei mix'ą reguliuoja awexas ar jason? Tarkim sutapimas, pofik, nepergyvenu dėl to.

11 minutes ago, brazilll said:

ir dar, tarp kitko hartex, nemanau, kad tai ka tu naudoji yra taip lengvai pagaunama, ir nemokama, tikrai. :)

Supranti, kai kalba eina apie čytus, nuomonė be įrodymų nelabai yra reikšminga, demo nežiūri, nes gyvenime turi daug svarbesnių dalykų, bet nori tapt adminu.

Mano nuomonė irgi gali būti, kad tu čia vienas iš tų, kur savo VAC'us bando suverst broliui, ar tai reiškia, kad tu turėtum būti išbanintas iš čia už svarius įrodymus?

Chaosa uzvedziau,na bent jau turit ka veikt si vakara. :) Gero diskutavimo.

Nieko keisto kad visi geriausi perejo is LT mixu, tik pasaudyk geriau, iškarto kodas esi ir negali cia zaist :Dddd

Tai kaip ir viskas aisku, pas Brazila VAC banai ant steam'u, o pas Hartex nieko nera, svarus. Tai baninam brazila o fanas toliau lieka zaisti.

:D be ironiju cia dufyte

as uz bana! 2018 atsirades kazkoks mesa bbz is kur

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this