Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  
brazilll

Brazil admin anketa

Recommended Posts

d0deris, jai tiesa pasakius tai tu mano akim atsirades tik 2019 nes tave pirma karta pamaciau tik siais metais o BRAZIL zaide mIRC'oje ne taip kaip tu.

Pries banindami noreciau kad adminai atsizvelgtu i kiek demo buvo jau BRAZILAS sukeles ir kiek kas buvo perziureja viskas buvo svarnu net keistu suviu nepastebeta.

O kad ne kiekviena diena pasaudo zmones tai normalu nes buvo blogu dienu nes pvz: kazkas galejo sugadinti nuotaika ir panasiai.

Brazilo aktyvumas serveryje didelis as tik uz tai kad jam butu uzdetas adminas.

UZ!

ble klounai:) sako daug steam turi:D pas mane ir 4steam cso ir ka. uz admina as 

O tai kaip suprast, jei mixų toj temoj pagr. admin parašęs, jog 2 kartus pirkai unbanus ten, o čia sakai, kad nepirkai? Ar ten sarkazmas?:D

nu tai manau ir taip aisku, kad sarkazmas ten :D 

nu tai manau ir taip aisku, kad sarkazmas ten :D 

na del hartexo ir atsiunte siokios tokios informacijos kokius gali kodus naudoti ir kuriu nepagaus. Istikriju tai butu gerai, kad koks Duell nulektu i svecius ir patikrintu viska kaip zaidzia ir panasiai. Ir beje butu labai gerai kad visas zaidimas vyktu per viena pc laptopa ar stacionara. Viska matytu nuo pc ijungimo ka spaudzia ir daro. Iskarto prie to pacio cfg patikrintu pc. As asmeniskai netikiu nei brazilu nei hartexu tik tiek, kad tikejausi kad tie kas geriau pasaudo rinksis i trecia arena su skillais zaisti. Tada gal but butu issisprendes sis reikalas. Bet kaip matau vis sugriztam prie to pacio vel ir vel. O nuspresti ka daryti su tokiais tenka dazniausiai man. Kita sav prisesiu viena diena tikrai. Tai ziuresiu ka cia daryti ir tiek ziniu su abiejais.

Manau rakinam tema. Admin tirkai nedesim, o del bano cia reiktu pagalvot, nesvarbu kad brolis tipo gaves visus vac banus, visi taip sako.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this