Jump to content
godsgames.eu
Sign in to follow this  
Guest dariushkinas1111

JAKARTA - Superstar

Recommended Posts

BAN

Jeigu nieks nenori su tavim čia žaist, tai kiek tu lyst gali? Niekam jau nerūpi kaip tu žaisi ir pas ką tu važiuosi žaist, jei nieks nenori čia tavęs matyt, tai neapsimoka ir atbanint, kad trukdytum kitiem.

Guest dariushkinas1111

Nuo kada žaidžiant mixus duodanti info ir šaudant yra trukdymas? Tai jums hartexas vadinasi trukdė žaisti kad ji uzbaninot :D . Niekas nenori matyti nes žino kad bus kaip ir su hartexu kad niekas nenorės lošt ir bus neįdomu lošt. Aišku jums įdomiau su tarpusavyje vieno skillo :D nes kurie šaudo ir baudžia visada "kodina" :D kai draugas sakė geriau botinti minuse sėdėti ir niekas neptisipis :D bet aš ateinu po darbų palošti cesa ir šiaip pašaudyti aišku kai losi tai baudi iki paskutinio prakaito lašo bet kai tai nubaudi baisiai tai apsiverkė visi lieka :) aš net įmetęs 2016 irgi video tokia pati situacija buvo. Per 3 metus pas mane niekas nepasikeitė. Nei pas mane banai nuo anticheatines nei pas mane raudoni wargodai nei pas vacbanai. Na tada toks paprastas dalykas aš nevardinsiu niku kodėl jie anksčiau kodine ir prisigave gali lošt ramiu veidu ir niekas neprisipisa dėl to? :)

Guest - bTp | Direktorius

Negalejau neisiterpt i ta tema kai kalba eina apie setupus ir vazynejimus pas zmones, ir cyteriu gaudymus, gaudykit jus kiek norit, yra tokiu dalyku kaip macro failai kurie elementariai isikelia i pelyte, dabar galit bekt i parduotuves pirktis peles, nes manau bus uzdraustos dar ir peles zaidimuose :D

Guest dariushkinas1111

Šitas dalykas kur dyrikas parodė veikia tik ant oscar sistemos kur pelytės turi arba macro kur galima įsikelti failus sukonfigūruotus. Šitas dalykas labiau naudojamas ant a4tech arba ant bloody pelyčių. Pas mane rival 700 jau 3 metai ir tik eina rapid fire(paspaudus šaudo kol atleidi) ant csgo ir sourco yra geras dalykas ant pistoletu ipac dual beretu. Bet man nėra ką aiškinti jums turit savo galvos pasireikskit protingai. 

Guest dariushkinas1111

Na kadangi negalima redaguoti pamiršau šitą įmesti į viršuje esanti posta. :))

Guest dariushkinas1111

kodel specialas, paprasytas serveryje praskanuot wargoda isjungia cs ir prisijungia i serveri zaist ir tik tada skanuoja, viskas aiskiai parasyta skane,https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1604558, kodel Prosta sedi su raudonu wargodu prigautas su ESP https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1593211, kodel dar vienas adminas Tigr blokuotas yra wargode.

I šitą atsakykit dėkui.

Tai tame ir buvo esme su hartexo banu, kad jis trukdė žmonėm žaist:D nei jis pasigavo, nei kas jį pagavo, viską nuflmavo, bet baną gavo už tai, nes prieš jį žmonėm tipo žaist neįdomu:D o pas jį bispridėlu kaip pas tave išvis jokių nebuvo, kad vpn kažkokie pajungti, multi steamai, ipai, wargodai. Taip kad jei jau jis bane, tai tu tikrai unbano negausi, gali paleist temą

Guest dariushkinas1111

O kaip man tada pildyti tema jei mano ipas uzbanintas proto bokšte. Vpn naudoju kaip per konpa sėdžiu nes iš telefono neišeina interneto kabelis. O čia rašau iš telefono kol važiuoju dirbt :D o kur pas mane kokios bespridelos? Pas mane viskas švaru tik kad jūs nežinia iš kur visokius bandot saratus sukišti. Ai be to kas būsi nes naujokas konkrečiai tik pirmą kartą matytas. :)))))

Guest dariushkinas1111

Kodėl gerico nebaninat irgi gi trukdo zaisti. Kodėl nebaninat?

Aš to pačio klausiau ir dėl gericho ir dėl brazilo ir dėl ple, sakė jais dar tiek nesiskundžia kaip dėl hartexo:) o tavo tas "kas tu per naujokas" isvis ne į temą, visa cs auditorija keičiasi, nenorėk, kad tavo 50 mečiai kompanjonai grajintu žaidima iki mirties, visada ateis nauju žmoniu:) faktas, kad tiek čia, tiek toj masofkej nesugebi susitaikyt, jog unbano negausi ir lendi:D nebeturi kur zaist? Jeigu nieks taves neuztaria ir nenori kartu zaist, tai kam td tas unbanas?

Guest dariushkinas1111

Jei taip norit galiu draugam numesti tema paims ir uztars bet aš to nedarau nes aš ir pats už save atsakau, o ne draugai. Pala sakai nepriciom naujokas ,o priciom tada komentuoji nežinodamas viso reikalo, priciom kisi ta "ką neturi kur lošti?" Yra pilna serveriu, bet reikia prie kiekvieno serverio reitu priprasti, todėl dažniausiai losiu vienam serveryje, kad nereikėtų per visus lakstyti ir kiekvieną kartą ieškotis reitu ir kelias valandas gaišti kol pripranti. Aišku ką tau šnekėti vistiek žalias kaip agurkas esi ir svarbu komentuoti :D gal geriau nekomentuok nes tikrai nieko protingo nepasakai. O dėl užtarimo gal parodyt chatus su draugais kaip žvengia iš šitos temos bet nekomentuoja :D nes jiems abydna rašyti :)))

Aš kalbu ne apie tavo draugus, o šito servo žaidėjus, kurie nepritaria tavo unbanui. Žodžiu, kaip matau tau labai skauda širdį dėl viso šito, tai paliksiu ramybėj tokį "suaugusį žmogų" verkiantį visur dėl neteisingų banų. Žinau, kad to unban čia negausi kaip ir visur kitur, tai nebelysiu x)

Guest dariushkinas1111

O ką pats darytum dėl neteisingų banu? Nuo kada savęs ginimas yra verkimas? O pala ką patys darot? Dėl hartexo skundetes tai nėra verkimas? Na aš neturiu ką daugiau ką atsakyti. 

Gerbemi adminai atsakykit man tik į šitą temos nekeisdami :)

"

kodel specialas, paprasytas serveryje praskanuot wargoda isjungia cs ir prisijungia i serveri zaist ir tik tada skanuoja, viskas aiskiai parasyta skane,https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1604558, kodel Prosta sedi su raudonu wargodu prigautas su ESP https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1593211, kodel dar vienas adminas Tigr blokuotas yra wargode."

2 hours ago, dariushkinas1111 said:

kodel specialas, paprasytas serveryje praskanuot wargoda isjungia cs ir prisijungia i serveri zaist ir tik tada skanuoja, viskas aiskiai parasyta skane,https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1604558, kodel Prosta sedi su raudonu wargodu prigautas su ESP https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1593211, kodel dar vienas adminas Tigr blokuotas yra wargode.

I šitą atsakykit dėkui. 

Del specialo yra teme sukurta ten viska apkalbejome ir issiaiskinome. dabar daro wargodus bent pas mus normaliai. (Bent prie manes! Jokiu nusiskundimu del jo neturiu iki pat siol). Del prostos wargodo neranda. O del Tigro, taip jis man tikrai kartais itartinas buna ir kai kurie sako, kad naudoja, bet cia tik laiko klausimas kada man asmeniskai atsibos. O del taves Dariau tiesiog nenori niekas cia, kad tu zaistum. Tai kam unbaninti jei paskui vel uzbaninsiu?

Guest dariushkinas1111

http://prntscr.com/o7h5np

https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1605631

Pala tai cia tokia politika jei zaidejai nenori zaist tai banai dalinami nes per sunku zaisti ar del to kad nepatinka tas zmogus kaip zaidejas ir tai traktuojami kaip "cheateris" ? :)

Tryhardinsi = perm ban, botinsi = niekas nepaims taves palost i mixa XD

2 hours ago, GodsGames.eu said:

Del specialo yra teme sukurta ten viska apkalbejome ir issiaiskinome. dabar daro wargodus bent pas mus normaliai. (Bent prie manes! Jokiu nusiskundimu del jo neturiu iki pat siol). Del prostos wargodo neranda. O del Tigro, taip jis man tikrai kartais itartinas buna ir kai kurie sako, kad naudoja, bet cia tik laiko klausimas kada man asmeniskai atsibos. O del taves Dariau tiesiog nenori niekas cia, kad tu zaistum. Tai kam unbaninti jei paskui vel uzbaninsiu?

Kodel tu cia tokia diktatura ivedes? Viska ziuri per savo ir keliu adminu prizme? Ar darei apklausa, kad nusprendei jog niekas nenori su juo zaisti, ar kaip? Jei projekta kurei del saves tai viskas tvarkoj, nenori kad zaistu tai ir banink - rakink ta tema ir zmogu nebekankink, bus vienu maziau zaideju, kur tave saudys, nes dabar neirodai kad jis yra kodines, o pasitelki tik NUOMONE, kuri visais laikais buvo ir bus niekis pries normalius irodymus.

Vienas neaiskumas su juo buvo del vpn, bet viska logiskai paaiskino, o tu toliau nori geresni zaideja neisileist i projekta, nu nes tipo nieks nenori zaisti xdd kur tas apklausas rast? 

Leidi buriui zmoniu zaisti projekte, kurie net maziau nei pries metus buvo pasigave, kaip motyvacija jiems necytint, duodi ir adminus xdd (kas tikrai apsaugo nuo papildomu tikrinimu), o cia nori neatbanint, nes esi silpnas pripazint, kad nesugebi uz nieko daugiau uzsikabint.

Dariau, pamirsk tu sita projekta, matai koks zmogus uz visa tai stovi. Cia ne vienas is tu projektu, kur butu kurtas bendruomenes labui, cia tik pagrindiniai adminai ir keletas mix adminu yra kazkiek mastantys ir turintys kritiskesni mastyma, bet viska nusluoja ir suniokoja vienas nekompetetingas zmogus - gaila.

• Like 1

As nesismulkinu dedu reasona Cheater ir man vienodai sviecia.  O kitas dalykas mano projektas ar ne? As siek tiek galiu sau leisti ir rinktis kas zais kas ne? Ar turiu sokti tik pagal jusu dudele? Ne marionete esu taigi. Kas tau dar neaisku? Kitas klausimelis: Noreciau paklausti ar nors bent pirstu prisidejot prie projekto, kad jus vertinciau ir atsizvelkciau i jusu nuomones? O dabar tik beprasmiskas proto knisimas del kazkokio susikto bano.  Ir ka pastebejau trolintojai dazniausiai buna su tokiais ip.  IP: 90.131.41.151, tai net nera ka su tavim toliau ir diskutuoti :) Nei vieno neverciu cia zaisti. Kokia yra siuo metu kompanija tokia yra ir su jeis losiam. Nk nesakau kaip ir visi kartais pasikarsciuoju ir t.t, beabejo man jau ir atsibode yra dengti visokius neaiskius ciuvus Unbaninti ir atsakineti i ju temas diskutuotu daznai absurdiskomis temomis ir asareles nuvalyti. Patys prisidirbat paskui prasot Uneek pagalbos. Tai vat issirituliuokit taip, kaip i sita suda ir iklimpot. Man nieko nereikia irodineti, irodykit zmonems su kuriais gausit zaisti mano projekte. Kur tie geri atsiliepimai is tu zaidzianciu cia zmoniu? Nematau? Del apklausu nereikia nei daryti jos. Gal as paklausiu zmoniu budamas serve, nemanai? 

Guest dariushkinas1111

Okay, tada loskit su tais pas ka raudoni wargodai, ant steamu vacbanai is senu laiku pasigave, ir teskit normaliu zaideju baninimus nes niekam jie nepatinka ir neidomu losti. :)

Dariau, as bent pasakiau, kad kodinau ;)

1. Aš niekaip nesuprantu, jeigu jo niekas nepageidauja, kodėl JŪS su tuo paaugliu dar veliatės į diskusijas?! Rakinat temą, GGWP VISO GERO.

Guest dariushkinas1111

2 žmonės komentuoja kurie yra su manim lošia , vienas iš jų kodas. Tegul kas lošė su manim komentuoja apie mane. Aš net nekisu uneko pats koza kiso. :) manęs nei serverside, myac, gameguard, eac, wargod, faceit, esportal, rgmixAC, esea nepagauna. Gi aš kodinu :) kodėl nekomentuoja tie kurie su manim mixus yra lošia, o visokie teslegalviai komentuoja? :D aišku įsižeist bet pasipiskit į šikną neverkia ir šūdų nerašė. :D savo draugam kurie su kodais lošia prisigave ne pirmą kartą leidžiat lošt, o kurie ot dushy pisa malku baninat gėdos turėkit su tokia bendruomenė:) 

ps : pisam su kodais kol pasigaunam po to prisipažįstam ir ramiai lošiam. Be to kažkas triohalono dėl shark kodu. Tai 2011 kodai. Mirce daug kas su organner kapojo bet čia poxui yra :'D 

ban forume!

Sveiki.

Jei cia japonas kazkoks pamenu is LT mixu visad jis man nepatiko, nes gerai losdavo :D, as manydavau, kad naudoja, bet niekas kaip ir nepagavo man atrodo. Ir jei zmogus buvo lane su Uneek ( nezinau kaip ten saude, bet ne visus game buni tope)., tai zmogus be pagavimo, neturetu but baninamas, aisku uzpisa, kai tave visad nusauna ir atrodo, kad viska zino, bet be irodymu zmogus turetu lost cia. 

Kaip ir hartex turetu but unban, nes zmogus pafilmavo viska padare, bet vistiek randat prie ko prikibti. 

Gi idomiau buna kai reik pamastyt kaip lost, o ne kiaurai begt ir viskas. Aisku cia tik mano nuomone, kad zmogus nepagautas turetu lost cia.

O prosta kas pagauti su wg ir t.t turetu but bane, nes nezinosi kada vel sumastys taip pasiielgti jis. Manau, visi red wg turi but amziname bane.

• Like 1